Труба: у ДБР на розгляді майже 3 тисячі проваджень про злочини у сфері службової діяльності та корупції

|
Версия для печатиВерсия для печати

За сім місяців роботи в Державному бюро розслідувань на розгляді 2670 проваджень про злочини у сфері службової діяльності та корупції. Про це повідомив директор ДБР Роман Труба у своїй колонці на "Українській правді".

"За сім місяців роботи в ДБР 2670 проваджень про злочини у сфері службової діяльності та корупції: в 165 - повідомлено про підозру, 149 - направлено до суду, 6 обвинувальних вироків. Це різні злочини", - написав Труба.

За його словами, розслідування основного масиву корупційних злочинів припадає на ДБР. Труба також окремо відзначив корупцію на митницях.

"Окрема категорія - корупція на митницях. У ДБР близько ста проваджень стосовно співробітників Державної митної служби в Україні. У 14 - повідомлено про підозру. 8 - уже в суді", - зазначив Труба.

Він також зазначив, що отримав багато повідомлень про те, що в структурі щось змінюється, оскільки ДБР почало оголошувати підозри, а потім і обвинувальні вироки прокурорам. "Раніше серед правоохоронців існувала думка, що практично неможливо оголосити підозру, а потім винести обвинувальний вирок прокурору. Всім іншим правоохоронцям - так, прокурорам - ні".

Нагадаємо, 4 вересня Кабмін затвердив необхідні документи для розширення повноважень Державного бюро розслідувань. У зв'язку з цим, в Бюро оголосили конкурс на посади 268 оперативних працівників.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com