Центробанк країни-агресора засекретив прогноз майбутнього Росії під санкціями

|
Версия для печатиВерсия для печати

Банк Росії підготував макроекономічний прогноз на найближчі 3 роки, що враховує жорсткість антиросійських санкцій, яке, як очікується, відбудеться в листопаді. Однак публікувати отримані цифри ЦБ не планує.

Про це заявив, виступаючи в Держдумі, директор департаменту грошово-кредитної політики регулятора Алєксєй Заботкін, повідомляє finanz.ru.

Секретність пов\’язана з тим, що «неможливо передбачити, які санкції реалізуються», пояснив він на засіданні експертного комітету нижньої палати парламенту.

«Тому до тих пір, поки вони не відбудуться, ми б не хотіли їх оцифровувати», — заявив Заботкін, додавши, що санкційний сценарій прораховувався з умовою щодо стабільних цін на нафту.

«Ми опрацьовували всередині себе і сценарій з санкціями. Для себе ми розуміємо ці ефекти, але, напевно, в цифровому вигляді ми це показувати будемо тільки за фактом того, коли і якщо санкційні режими зміняться», — заявив він.

Офіційно у ЦБ є ризиковий сценарій, який традиційно розраховується на випадок різкого падіння цін на нафту.
Регулятор закладає можливість їх обвалу майже втричі — з нинішніх 84 долара за барель до 35, повідомила перший заступник голови Ксенія Юдаєва, яка паралельно з Заботкіним виступала в Раді Федерації.

У цьому випадку, за словами Юдаевої, почнеться «прискорення інфляції» і виникнуть «негативні темпи зростання ВВП».

Основні макропараметри ризикового сценарію також залишаються секретними.

У базовому сценарії ЦБ чекає плавного зниження цін на нафту — до 60 доларів за барель в 2019 році і 55 доларів — в наступні два роки.
«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]