ТСК з вірних "Слуг" образила українських розвідників покриваючи зраду в ОП

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вчора на брифінгу голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб проти суверенітету України Мар’яна Безугла, зробила очікувану заяву по справі "вагнерівців".

«Санкціонованої спецоперації щодо примусової посадки турецького літака з «вагнерівцями» в Україні не було. Але був спеціальний розвідувальний захід, в рамках постійної роботи безпосередньо Головного управління розвідки. Цей захід ведеться з 2014 року по документуванню, збору інформації щодо осіб, які залучені тією чи іншою мірою до агресії з боку РФ», – заявила Безугла.

Депутатка додала, що у 2018 році розпочався новий етап в документуванні.

«В ході цього документування, фактично, був створений фейковий сайт. І співробітники ГУР могли вести співбесіди для того, щоб отримувати інформацію про те, як діють ПВК і хто в них бере участь… Цей захід завершився у липні 2020 року. СБУ звернулася до ГУР з проханням використати цю інформацію для активних дій», – розповіла Безугла.

Вона зазначила, що під активними діями малося на увазі «витягти цих осіб з РФ до України».

Безугла зауважила, що основним сценарієм реалізації цього плану було перевезення «вагнерівців» літаком з Москви чи Мінська до Стамбула.

«Це не була спецоперація, це був спеціальний захід. Це був суто український спеціальний захід. Відповідно, передбачено було затримання по прибутті в Стамбул, адже такі особи перебувають у спеціалізованих базах даних і затримуються у кожній цивілізованій країні», – повідомила Безугла..

Депутатка сказала, що серед додаткових сценаріїв була посадка літака, але він не розглядався як основний.

Безугла зазначила, що Порошенко не міг санкціонувати таку спецоперацію.

Крім того вона примудрилась образити українських розвідників. "Наша спецслужба програла у цій боротьбі між трьома спецслужбами – України, Білорусі й Росії, але тим не менше, не була спровокована на щось гірше, і це не призвело до реально відчутних міжнародних наслідків, а тим паче катастрофічних, які ми спостерігали у ситуації з Протасевичем." - заявила "слуга народу".

У партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» розкритикували звіт представниці «Слуги народу», голови тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб проти суверенітету України Мар’яни Безуглої з приводу розслідування ТСК щодо «вагнерівців».

В «ЄС» заявили, що Безугла «поширила відверту брехню», коли сказала, що п’ятий президент України не міг санкціонувати «спеціальний захід» щодо «вагнерівців».

«Саме п’ятий президент України Петро Порошенко санкціонував початок спецоперації проти т.зв ПВК Вагнера. Так само як саме президент Зеленський завалив її фінал, перекресливши ризиковану високофахову роботу українських спецслужб. Володимир Зеленський визнав, що попередив Лукашенка. Невже це не підстава, щоб допитати його?», – йдеться в заяві.

У партії заявили, що ТСК, «у роботі якої сьогодні не брала участі жодна інша фракція чи депутатська група, має одну мету – прикрити і захистити зрадників в Офісі президента». Там також зазначили, що Петро Порошенко готовий дати свідчення СБУ, «але вона за 13 місяців не провела жодної слідчої дії із розслідування злочину».

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]