Львівський «Форум видавців» відбудеться наживо

|
Версия для печатиВерсия для печати

Цього року Львівський книжковий ярмарок «Форум видавців» відбудеться наживо.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Всі події ярмарку, а їх близько 400, відбуватимуться наживо на 11-ти локаціях в середмісті Львова.

Торік Львівський книжковий ярмарок було скасовано через пандемію COVID-19.

«Форум видавців» триватиме з 15 по 19 вересня у Львівському палаці мистецтв. Понад 150 видавництв представлять на ньому свої нові книжки.

Також під час «Форуму видавців» будуть проведені дискусії за участю авторитетних кураторів. Одна з них – «Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними». Куратор – Юрко Прохасько, літературознавець, перекладач та психоаналітик. Учасники зустрічі зможуть поговорити на тему «свого»: Свого дому, Свого краю, Своєї справи, Свого світу і Свого погляду.

Куратор кластеру «Освіта» – консультант ЮНІСЕФ Україна з освітніх та комунікаційних проєктів Наталя Каташинська.

Учасники зможуть поспілкуватися на теми розвитку освіти в суспільстві, осмислене батьківство і місце книжок та ігор у житті людини.

Почесна гостя форуму – Ольга Токарчук, Нобелівський лауреат.

Також в рамках літературної програми 28 BookForum до події приєднається Едіт Іва Еґер – автор бестселеру «Вибір», свідок Голокосту і бранка концтабору, а сьогодні – відома психотерапевт.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]