Цьогоріч Україна повністю втратила дві породи свиней

|
Версия для печатиВерсия для печати

Цього року Україна повністю втратила дві породи свиней — миргородську і велику чорну.

Про це повідомив член-кореспондент НААН України Інститут свинарства і АПВ НААНУ Микола Березовский, передає agro-yug.com.ua

«На сьогоднішній день я б сказав сталась трагедія з нашою першою вітчизняною породою — миргородська, яку «з’їла» АЧС буквально десь три місяці тому назад. І сьогодні дуже важко знайти і поповнити стада. Раніше зникли племінні репродуктори. І велика чорна порода. Також було в нас два господарства в Донецькій області і Полтавській області. Їх ліквідували. В Полтавській області також була чума, і всі свині загинули. Більше нема цієї породи», — повідомив Микола Березовський.

За його словами, на сьогодні в свинарстві надзвичайно велика кількість проблем. Поголів’я свиней в Україні дуже стрімко знизилось. За два роки поголів’я свиней зменшилося на 2 млн.

За його словами, у 2010 р. в Україні було більше 90 племінних заводів —сьогодні вже залишилось десь 48. Тобто, відбулось їх зменшення майже наполовину. В тому числі, кількість племрепродукторів зменшилась в декілька разів — їх залишилось одиниці по областям.

Як зазначив Микола Березовський, це відбувається через втрату споживача племінної продукції.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]