ЦВК зімітує тендер, необхідний для проведення парламентських виборів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Центрвиборчком оголосив закупівлі товарів, необхідних для проведення дострокових парламентських виборів 21 липня. Однак аукціони по цим тендерам призначені на 30 липня, тобто вже після виборів.

Про це повідомила держуповноважена Антимонопольного комітету Агія Загребельська, пишуть Наші гроші.

«Але аукціони по деяким з таких важливих закупівель, як наприклад виготовлення протоколів дільничних виборчих комісій, виготовлення та доставки архівних боксів, виготовлення та доставки бланків протоколів, актів тощо призначені на 30 липня, тобто вже після офіційних дат виборів», – повідомила Загребельська.

«Це визначається за рахунок автоматичних процесів системи та після розгляду замовником пропозицій учасників дата аукціону може бути автоматично перенесена системою на більш ранній термін», – вказує держуповноважена.

Загалом ЦВК оголосив закупівлі вже на суму понад 80 млн грн. Частина цих тендерів проводиться по процедурі «відкритих торгів», що дає учасникам ринку можливість оскаржувати тендерні умови та допуск то торгів конкурентів в адмінколегії АМКУ.

Для мінімізації ризику зриву виборів через блокування тендерних процедур Міністерство економрозвитку розробило наказ «Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі». Ним пропонується виключно для дострокових виборів 2019 року дозволити Центрвиборчкому дробити предмет закупівлі на окремі регіони. Це дозволить зменшити очікувану вартість окремих закупівель до 200 тис грн. Нижче цієї суми закон дозволяє проводити «допорогові» закупівлі – укладати прямі угоди з постачальниками, яких замовник обирає без відкритих торгів.

Цей наказ не вступив у силу.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com