Туреччина планує створити дві військові бази в Лівії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Туреччина планує створити дві військові бази в Лівії після перемоги військ Лівійської армії під командуванням уряду Національної згоди та звільнення Південного Триполі та інших районів західного регіону від сил Халіфи Хафтара.

Про це повідомляє The Lybian Observer з посиланням на турецьку газету "Єні Сафак".

Турецькі військові джерела, співпраця Анкари та Триполі посилюється, і авіабаза "Аль-Ватія", яка експлуатується Туреччиною, буде посилена Анкарою зенітними системами та дронами всередині; вони виявилися успішними в операціях проти сил Хафтара.

Проекти відновлення авіабази вже розпочалися, оскільки Туреччина готова надати величезний внесок для відновлення руйнування, спричиненого дев'ятирічною війною.

У ньому сказано, що Туреччина працювала над вирішенням конфлікту в Лівії, використовуючи не лише сухопутні та повітряні сили, але й військово-морські сили, створюючи військово-морські місії біля узбережжя Лівії, допомагаючи перешкоджати загрозам з боку моря для країни.

"Напруженість та грецькі провокації у Східному Середземномор'ї вимагають присутності турецьких військово-морських сил на території Лівії, і саме тому порт Місрата стане військовою базою для Анкари" - повідомляє видання.

видання також повідомило, що роботи з буріння та розвідки нафти також розпочнуться між Анкарою та Лівією найближчим часом. Турція буде мати найбільшу частку у видобутку нафти в Лівії, і саме тому турецькі кораблі повинні знаходитися всередині лівійських вод.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com