У 2017 році було порушено 97 справ про держзраду й 468 за дезертирство

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Упродовж 2017 року за статтею про держзраду було зареєстровано 97 кримінальних правопорушень, а за статтею про дезертирство — 468.

В Україні у 2017 році за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) було зареєстровано 97 кримінальних правопорушень, а за ст. 408 ККУ (дезертирство) — 468. Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит журналістів видання Тиждень.ua.

За даними ГПУ, у 2017 році 35 особам було вручено повідомлення про підозру у держзраді та 292 — про підозру у дезертирстві.

При цьому до суду за ст. 111 ККУ (державна зрада) було направлено 22 справи і 185 справи за ст. 408 ККУ (дезертирство).

Також зазначається, що у кримінальних правопорушеннях за ст. 111 ККУ було закрито 8 проваджень, а в кримінальних правопорушеннях за ст. 408 ККУ — 19, у тому числі за ч.1 п.п.1, 2, 4, 6 ст. 284 ККУ (встановлена відсутність події кримінального правопорушення; встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення; набрав чинності закон, яким скасована кримінальна відповідальність за діяння, вчинене особою; існує вирок по тому самому обвинуваченню, що набрав законної сили, або постановлена ухвала суду про закриття кримінального провадження по тому самому обвинуваченню;).

Згідно з даними ГПУ, у звітному періоді (без урахування кримінальних правопорушень, виключених з обліку у зв'язку із закриттям кримінального провадження на підставі пунктів 1, 2, 4, 6 ст. 284 ККУ) було обліковано 89 кримінальних правопорушень у справі про держзраду та 451 — у справі про дезертирство. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]