У Білорусі за ґратами утримують 38 жінок-політв'язнів - правозахисники

|
Версия для печатиВерсия для печати

Напередодні 8 березня білоруські правозахисники назвали кількість жінок-політичних в'язнів у країні та закликали підтримати їх.

У Білорусі 38 жінок визнані політичними в'язнями, зокрема кілька журналісток та правозахисниць. Про це в неділю, 7 березня, повідомив білоруський правозахисний центр "Вясна". Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок він закликав підтримати тих, хто став жертвами політично мотивованих переслідувань у Білорусі.

За даними організації, з початку виборчої кампанії на президентських виборах 2020 року проти жінок у Білорусі було порушено щонайменше 141 кримінальну справу через їхні політичні переконання, зазначає Deutsche Welle. "Як ніколи досі, величезну кількість жінок кинули за ґрати з політичних мотивів", - заявили правозахисники. За даними "Весни", щонайменше 49 жінок перебувають під вартою або під домашнім арештом, десятьох з них уже засудили до реальних термінів.

Найсуворіше покарання за політичними мотивами в Білорусі отримала громадянка Швейцарії Наталя Херше, яка була затримана в Мінську в вересні 2020 року. Її засудили до 2,5 року колонії за те, що "чинила опір з насильством" 22-річному співробітнику ОМОНу Сергію Кончику.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]