У Берліні у магазинах і транспорті стануть обов'язковими респіратори FFP2

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Нові вимоги щодо носіння масок у багатьох громадських місцях, в магазинах та у транспорті почнуть діяти у німецькій столиці з 31 березня.

 Влада Берліна посилила вимоги щодо використання населенням захисних масок. Як повідомляє у неділю, 28 березня, агентство dpa, починаючи з 31 березня у багатьох громадських місцях німецької столиці почне діяти вимога використовувати лише маски з вищим ступенем захисту типу FFP2.

Зокрема, захисні маски-респіратори FFP2 доведеться носити у громадському транспорті, в кабінетах лікарів, лікарнях та інших медичних установах, магазинах і закладах культури, повідомляє Deutsche Welle. Звичайні хірургічні маски, які зараз широко використовуються населенням, носити у зазначених місцях буде заборонено. Також вже протягом останніх кількох місяців в Німеччині заборонено використовувати для захисту від поширення коронавірусу й саморобні тканеві маски - до того багато жителів країни використовувати саме їх. 

Як відомо, респіратори FFP2 більш надійно захищають дихальні шляхи. Але у них є і певні вади, через що вони не отримали широкого розповсюдження. По-перше, такі маски необхідно змінювати щодня, а по-друге, вони відносно дорогі. Одна така маска коштує від трьох до шести євро.

Як зазначає агентство, таке рішення влади Берліна вже викликало різку критику місцевих мешканців у соцмережах.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]