У Британії COVID-вакцину почали тестувати на людях

|
Версия для печатиВерсия для печати

Американська біотехнологічна компанія Novavax почала третій етап випробувань - тестування на людях своєї протикоронавірусної вакцини у Великій Британії.

Як передає Укрінформ, про це інформує портал Pharma Times.

Цей етап передбачає, що у випробуваннях візьмуть участь до 10 000 добровольців.

Випробування проводитимуться у партнерстві з робочою групою уряду Великої Британії з питань вакцин.

Дослідження повинні оцінити ефективність, безпеку та імуногенність вакцини, NVX-CoV2373, для осіб віком від 18 до 84 років з відповідними супутніми захворюваннями та без них.

Вони також мають на меті визначити пріоритетні групи, які найбільше постраждали від хвороби COVID-19, зокрема зважаючи на расові та етнічні особливості.

"Очікується, що результати цього етапу випробувань будуть підтверджувати право подання запиту щодо ліцензування медичного засобу у Великій Британії, ЄС та інших країнах", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, станом на ранок 25 вересня у світі зареєстрували 32 413 887 випадків коронавірусу, зокрема 987 742 летальні випадки та 23 928 589 пацієнтів, які одужали.

Близько десятка компаній наразі перебувають на ранніх стадіях тестування вакцини проти COVID-19, або ось-ось мають його розпочати, в основному — це компанії у США, Європі та Китаї. Раніше, у Білому домі заявляли, що США перші в світі створять вакцину від COVID-19.

Всього наразі відомо про роботу над уже 100 різними вакцинами від цієї хвороби.

За даними Worldometer, у світі зареєстрували 32 450 483 випадки коронавірусу, зокрема 988 279 летальних, одужало 23 951 765 людей.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com