У Чернівцях українська теж стала обов’язковою при обслуговуванні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міська рада Чернівців запровадила обов’язкове вживання української мови у сфері обслуговування. Раніше аналогічне рішення було прийняте міськрадою Львова.

Як повідомляє zaxid.net, за відповідний проект постанови на позачерговій сесії 21 лютого проголосували 24 депутати Чернівців.

До проекту рішення "Про подолання наслідків радянської окупації у мовній політиці у місті Чернівці" внесли поправку про те, що послуги на розсуд власника можна надавати англійською та іншою мовою, "крім мови країни-агресора".

Відтак, українська мова стала не лише мовою органів місцевого самоврядування та офіційних оголошень, але й обов’язковою для вживання у назвах установ, підприємств, організацій, закладів.

Українською мають тепер писати вивіски, плакати, афіші, публікації, повідомлення, меню, рекламу в Чернівцях, послуги мають надаватися першочергово державною мовою.

Також міськрада Чернівців у середу підтримала пропозицію про те, щоб піднімати на будівлях міськради червоно-чорний прапор під час заходів, присвячених національно-визвольним подіям.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com