У другому турі "аномальні" виборчі дільниці охоронятиме більше поліцейських

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна поліція має намір у другому турі виборів Президента більш посилено охороняти певні виборчі дільниці.

Про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

"Ми посилимо присутність правоохоронців на певних виборчих дільницях", - сказав він.

З його слів, як показав перший тур виборів президента, певні виборчі дільниці стали аномальними, у зв'язку з чим у другому турі цьому буде приділено більше уваги з боку МВС.

Правоохоронні органи зафіксували понад 30 виборчих дільниць в трьох областях України, де результати виборів суттєво відрізняються від середніх по округу - заявив Р. Варченко.

"У нас є близько 30 таких дільниць зараз у Донецькій області, у нас є по кілька дільниць у Львівській і Одеській областях. По інших областях ми не фіксуємо якоїсь помітної кількості таких дільниць", - зазначив Варченко.

За його словами, аномальним голосуванням МВС називає результати голосування на конкретній дільниці, які суттєво (більш ніж на 30%) відрізняється від середнього результату по округу.

Відомо, що Нацполіція відкрила 60 справ у зв'язку з порушеннями на виборах Президента в першому турі.

Тим часом у ЦВК заявили про відсутність серйозних порушень на президентських виборах.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com