У Дубаї успішно випробували автономне повітряне таксі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Автономне повітряне таксі успішно здійснило перший випробувальний політ у Дубаї. Тестування цього поєднання безпілотника та гелікоптера триватиме п'ять років і без пасажирів.

Як повідомляє DW.COM., про перший успішний тестовий політ повітряного апарата повідомили 25 вересня у прес-службі транспортного відомства емірату Дубаї. За даними відомства, прототип таксі-безпілотника, спроможного перевозити повітрям пасажирів, набрав близько 200 метрів висоти та залишався в повітрі біля восьми хвилин. Політ-випробування проводили саме в межах населеної частини міста, передає інформагенція dpa з посиланням на розташовану в німецькому місті Брухзаль фірму-розробницю Volocopter.

Прототип VC200 пролетів у безпілотному варіанті без жодних проблем. Водночас його конструкція передбачає перевезення одразу двох пасажирів, зазначають розробники. Випробування триватимуть загалом упродовж п'яти років. За цей час у Дубаї планують спорудити низку майданчиків, де таксі-безпілотники зможуть у тестовому режимі сідати та підніматися в повітря.

Згідно з нинішніми задумами влади Дубаї, до 2030 року близько чверті транспорту в еміраті має бути самокерованою.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть