У Харкові суд визнав мертвим зниклого безвісти активіста, якого викрали у 2015 році і досі не знайшла "поліція" Авакова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Київський райсуд Харкова визнав мертвим зниклого безвісти активіста, якого у 2015 році викрали в центрі міста озброєні злочинці.

Про це йдеться в ухвалі Київського райсуду Харкова від 22 липня 2020 року,.

"Суд розглянув заяву цивільної дружини громадянина, яка просила визнати її чоловіка померлим. Вона підтвердила, що невідомі особі викрали його у квітні 2015 р., тоді ж було відкрито провадження за фактом викрадення або незаконного позбавлення волі (ч. 1 ст. 146 КК України). За її словами, є свідки викрадення її чоловіка. Вважає, що викрадення пов`язане з його громадською діяльністю, оскільки він був активним учасником подій в Харкові на початку 2014 року і мав особистий конфлікт з активістами громадської організації "Оплот", тому викрадення загрожувало йому смертю", - йдеться в документі.

Як зазначається, розшук зниклого результатів не дав. Мати чоловіка також нічого про можливе місце його перебування не знає.

Під час досудового розслідування, за даними поліції та СБУ, встановлено, що зниклий по медичну допомогу до медичних закладів Харкова не звертався, до кримінальної відповідальності не притягався, державний кордон не перетинав, актові записи цивільного стану про зміну імені та смерть відсутні.

Товариш зниклого на допиті у суді пояснив, що знав його 15 років, і в момент викрадення був поряд. Увечері 20 квітня 2015 року в центрі Харкова на вулиці Бажанова на них напали п’ятеро невідомих, які були озброєні автоматами, пістолетами та кийками. Тоді зниклий побіг у бік Академії міського господарства, нападники побігли за ним. Відтоді свідку не відомо про його місцезнаходження.

Суд, вивчивши матеріали справи та свідчення, ухвалив визнати зниклого чоловіка померлим.

Заявнику пояснили: у разі, якщо фізична особа, яка була оголошена померлою, з'явилася, або якщо одержано відомості про місце її перебування, суд за заявою зацікавленої особи скасовує рішення про оголошення фізичної особи померлою.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com