У Києві відкриють ресторан, де працюватимуть люди із синдромом Дауна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Восени 2019 року в Києві планують почати будівництво ресторану, в якому працюватимуть люди із синдромом Дауна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Автори ініціативи - засновниця благодійного фонду "Анкора" Іда Антонян та засновник благодійного фонду Help Bank Гаруш Антонян.

"Це ресторан, де будуть смачно годувати, створювати доброзичливу атмосферу для гостей та розвивати суспільні цінності. Головна мета найдобрішого ресторану Big Hug - надати робочі місця людям із синдромом Дауна. Прибуток закладу вкладатиметься в благодійні проєкти", - кажуть ініціатори створення закладу.

Зараз триває збір коштів на будівництво найдобрішого ресторану. На перший етап потрібно зібрати 50 000 євро. Автори проєкту придумали систему збору коштів та популяризації ідеї. У процесі зустрічей і креативних брейнстормів виникла ідея додати живопису в інтер'єр і зобразити всесвітньо відомі твори мистецтва.

На стінах закладу будуть репродукції епохальних художників, серед яких: Сандро Боттічеллі "Народження Венери", Леонардо да Вінчі "Посмішка Мони Лізи" і "Таємна Вечеря". Але на стінах Big Hug ролі Мони Лізи, апостолів і Богині Венери дістануться наймилішим створінням - пандам. Саме ці ведмедики в багатьох асоціюються з безпосередністю, добротою і ніжністю.

Команда з партнерами випустила милу плюшеву панду. Кожен охочий може придбати символ доброти і ніжності, іграшку Big Hug - талісман майбутнього ресторану. На цей момент за допомогою продажу плюшевих панд зібрано 5700 євро.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com