У Китаї випробували найпотужнішу корабельну зброю на електромагнітній енергії, - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Китай провів випробування найпотужнішого морського знаряддя, яке буде готове до застосування у військах до 2025 року.

Про це повідомляє CNBC, з посиланням на джерела, що мають доступ до даних американської розвідки.

За інформацією джерел, китайський railgun був вперше помічений в 2011 році і пройшов випробування в 2014 році. До грудня 2017 року знаряддя було успішно змонтоване на військовому судні, його почали відчувати в морі.

Наголошується, що жодна інша країна світу поки не досягла в розробці такого прогресу. Морські випробування нової зброї, як очікується, завершиться до 2023 року. Рельсотроном називають електромагнітний прискорювач мас, що розганяє струмопровідний снаряд вздовж двох металевих напрямних за допомогою сили Лоренца. Така система за своєю потужністю перевершує будь-яку вогнепальну зброю і вважається дуже перспективною.

Розробкою бойового рельсотрона для ЗС США займаються американські корпорації General Atomics і BAE Systems.

А тим часом, розвідка США заявляє, що в РФ успішно випробували нову систему ПРО.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]