У Клімкіна розповіли, чого очікують від безпекової конференції у Мюнхені

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство закордонних справ України очікує в ході Мюнхенської конференції з безпеки, що як американські, так і партнери в рамках ЄС виступатимуть з чіткими заявами на підтримку української позиції.

Про це заявила речниця МЗС України Катерина Зеленко під час брифінгу у Києві, передає УНН.

Так, за словами Зеленко, Мюнхенська конференція з питань безпеки є дуже ефективною платформою для того, щоб визначити ключові загрози, пріоритети для держав, які чудово розуміють, що міни безпекової ситуації у світі вимагають рішучих кроків. Український випадок якраз наочно це демонструє.

"Сподіваємось, що не лише у рамках двосторонніх зустрічей, а також у рамках панельних дискусій, які там відбуватимуться, буде надано чіткий сигнал про те, що проблема з російською агресією проти України, окупацією окремих територій залишається на порядку денному", - сказала речниця.

За її словами, очікується велика кількість лідерів світових держав, з якими будуть проведені переговори, а також будуть спільні дискуссії.

"Ми сподіваємось на те, що окремо буде можливість обговорити це у ході зустрічі з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом. Одним з пунктів буде обговорення подальших кроків внаслідок конфлікту, спричиненого російською агресією на Донбасі, а також новий вимір забезпечення свободи судноплавства в Азовському морі і Керченчькій протоці, визволення в’язнів Кремля та військовополонених. Ми сподіваємось, що буде також проведено низку двосторонніх зустрічей з американською стороною, серед іншого, як наші американські, так і інші партнери в рамках ЄС виступатимуть з чіткими заявами у ході дискусії на підтримку української позиції", - повідомила вона.

Очікується, що Безпекова конференція у Мюнхені відбудеться в столиці німецької Баварії 15-17 лютого. На форум, який вважається головною міжнародною подією року (за винятком відкриття чергової сесії Генасамблеї ООН), приїдуть понад 40 глав держав і урядів, а також близько ста міністрів.

Всього очікується близько 500 учасників. 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com