У лісі між селами Руда та Воронів знайдено унікальні документи УПА

|
Версия для печатиВерсия для печати

Про них у п’ятницю, 18 січня, розповідає офіційний сайт Рогатинської міської ради Івано-Франківської області. Троє місцевих мешканців знайшли у лісі між селами Руда та Воронів бідон з документами УПА.

Натрапили на нього випадково. Повстанський архів був закопаний на невеликій глибині – приблизно 15-20 сантиметрів.

Генеральний директор Львівського Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» Руслан Забіла вже відвідав Рогатин, щоб прийняти історичні матеріали. Детальне їх вивчення ще попереду. Але вже можна зробити висновок, що документи містять дані про діяльність УПА на теренах Львівської, Тернопільської областей та Закерзоння. Ймовірно, вони були передані для головнокомандувача Романа Шухевича. До слова, унікальний шарж на нього, теж є у знайденому архіві. Окрім того, – документи радянського зразка, трофеї, звіти та протоколи служби безпеки, фінансова звітність та касова документація.

У 1946-47 роках у селі Княгиничах Рогатинського району діяв підпільний штаб командира УПА. Зараз у цій будівлі діє музей Романа Шухевича.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com