У Лівії арештували підозрюваних у роботі в російській «фабриці тролів»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лівійські сили безпеки заарештували двох чоловіків, звинувачених у роботі на російській «фабриці тролів». Вони мали впливати на вибори в африканських країнах.

Про це повідомляє портал onet.pl з посиланням на агентство «Bloomberg».

Зібрані матеріали вказують, що чоловіки були залучені до «забезпечення зустрічі» з Саїфом аль-Ісламом аль-Каддафі, сином-втікачем колишнього лівійського диктатора і потенційним кандидатом у президенти, який користується підтримкою деяких московських чиновників.

Міністерство закордонних справ Росії повідомило, що йому відомі доповіді з цього питання і докладаються зусилля задля їх перевірки. «Ми не отримали офіційного повідомлення від лівійської сторони в цьому питанні», - повідомляє в заяві прес-служби МЗС РФ.

Знайдені у підозрюваних ноутбуки та карти пам’яті показали, що вони працювали на російській «фабриці тролів», яка «спеціалізується у впливанні на вибори, що мають відбутися в ряді африканських країн», включаючи Лівію.

- Росія намагається збільшити свій вплив по всій Африці, намагаючись зіграти свою гру. Ця гра дуже різноманітна, вона варіюється від країни до країни, – розповів агентству «Bloomberg» старший аналітик Московського центру Карнегі Carnegie Алєксандр Баунов.

Як зазначає агентство, син Каддафі залишається розшукуваним Міжнародним кримінальним судом у Гаазі за злочини проти людяності, пов’язані з жорстоким придушенням демонстрації проти панування його батька, і незрозуміло, чи буде він мати право балотуватися на пост президента, враховуючи неоднозначність його правового статусу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com