У Лукашенка позбавили акредитації журналістів, які працюють на західні ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 МЗС Білорусі відкликало акредитацію у російських і білоруських журналістів, які працюють на німецький телеканал ARD, британську телерадіомовну корпорацію BBC, медіакорпорацію "Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода" та інші.

Журналісти німецького суспільно-правового телеканалу ARD Ілля Кузнєцов, Сергій Сергєєв і Михайло Фомін позбавлені акредитації МЗС Білорусі. Про це в суботу, 29 серпня, повідомили в Telegram-каналі представники Білоруської асоціації журналістів (БАЖ). Цю інформацію також підтвердив DW Ілля Кузнєцов.

Акредитацію відкликали за рішенням міжвідомчої комісії з безпеки в інформаційній сфері, що діє при Раді безпеки Білорусі. Підстави для цього не називаються. При цьому, громадян РФ Сергєєва і Фоміна висилають з країни. Щодо Кузнєцова складено протокол - нібито за участь у масовій акції. Дата розгляду його справи поки невідома.

Про позбавлення акредитації також повідомили журналісткам британської телерадіомовної корпорації BBC Тетяні Мельничук та Тетяні Януцевіч. Про це написав у соцмережі Facebook заступник голови Білоруської асоціації журналістів Борис Горецький.

За його словами, з журналістками зв'язалися телефоном. "Повідомили, що рішенням міжвідомчої комісії з протидії екстремізму їхні акредитації в МЗС анулюються з сьогоднішнього дня", - написав він. У співробітниць BBC був дозвіл на роботу на один рік.

Аналогічне позбавлення акредитації торкнулося і співробітників медіакорпорації "Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода" (РСЕ/РС), повідомили в її Telegram-каналі. Йдеться про журналістів білоруської служби Олега Грузділовіча, Алеся Дащінського, Володимира Грідіна і Олександру Динько.

 

За інформацією порталів Tut.by і "Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода", в списку тих, у кого анульовані акредитації, ще є Василь Федосенко і Володимир Костін (Reuters), Сергій Гапон і Олександр Грабенкін (AFP), а також Геннадій Шарипкін (RFi).

«Аргумент»


В тему: 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com