У Луценка закрили справу проти екс-гендиректора «Укрхімтрансаміаку» Бондика

|
Версия для печатиВерсия для печати
Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження проти підозрюваного в розкраданні державних коштів екс-гендиректора держпідприємства "Укрхімтрансаміак" Віктора Бондика.
 
Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські новини.
 
Відзначається, що в грудні 2018 року адвокати попросили суд зняти арешт в швейцарському банку з рахунків компанії Spess Asset Management B. V., кінцевим бенеціфіаром якої є Бондик. У мотивувальній частині клопотання захист вказав що кримінальне провадження проти їхнього клієнта закрито прокурором ГПУ.
 
"Постановою прокурора 4-го відділу управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчиого Головного слідчого управління Департаменту бюро розслідувань ГПУ молодшого радника юстиції А. Паршутіна від 22 листопада 2018 кримінальне провадження № 12013110000001296 відносно підозрюваного в частині здійснення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата державних коштів в особливо великих розмірах) КК України закрито в зв'язку з встановленим відсутністю в діянні складу кримінального злочину", - йдеться в повідомленні.
 
Адвокат вказав, що прокурор, закриваючи справу проти Бондика, не зняв арешт з його майна і попросив суд зробити це. Суд задовольнив це прохання і зняв арешт з банківських рахунків екс-гендиректора "Укрхімтрансаміаку".
 
Прокурори не заперечували проти задоволення заявлених адвокатом клопотань про скасування арешту.
 
Нагадаємо, в березні 2018 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура повідомила про підозру Бондику, а його рахунки в швейцарському банку заарештовано. За попередніми підрахунками, дії Бондика призвели до збитків у розмірі $ 2,3 млн.
 
Раніше Генпрокуратура Швейцарії тимчасово заарештувала $ 29,6 млн на банківському рахунку в Bank Vontobel AG, що належать компанії Бондика, в рамках розслідування справи за фактом відмивання коштів. Федеральне відомство юстиції Швейцарії передало Україні документи, які стануть доказами.
 
У вересні 2017 по справі про розкрадання в "Укртрансаміаку" відбулося перше затримання: під варту взяли в.о. директора держпідприємства Ігоря Трегубенка, колишнього заступника Бондика. При цьому затримання відбулося не за ордером ГПУ, а за ордером Національного антикорупційного бюро, яке паралельно взялося за розслідування.
 
"Укрхімтрансаміак" був створений в 2001 році і є монополістом в Україні з транспортування рідкого аміаку магістральними трубопроводами.

В тему:
 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет
10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]