У Мелітополі затримали інспектора поліції під час отримання $5000

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Мелітополі затримали інспектора поліції під час отримання $5000 за інформацію про викрадене військове майно

Слідчі Мелітопольського теруправління  ДБР за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією СБУ в Запорізькій області та ГУ контррозвідки  СБУ, викрили факт вимагання та одержання інспектором Мелітопольського відділу поліції коштів від військовослужбовця. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює  військова_прокуратура Запорізького гарнізону.

За даними слідства, інспектор Мелітопольського відділу поліції ГУ Нацполіції у Запорізькій області вимагав у військовослужбовця $10 000 за інформацію про місцезнаходження майна, викраденого з військової частини А3840. 

Військовослужбовець був матеріально відповідальний за вказане майно, тому був зацікавлений знайти його. Працівник поліції вийшов на нього з пропозицію купити інформацію. Звідки поліцейський дізнався де знаходиться викрадене і чи справді володів такою інформацією, слідчі ДБР ще з’ясовують.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com