У МОЗ пояснили, що отримання другого щеплення гарантовано державою

|
Версия для печатиВерсия для печати

Друга доза вакцини проти COVID-19 є гарантією держави. Різнитися буде тільки місце її отримання, в залежності від місця, де був зроблений перший укол. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Ті, хто отримали першу дозу вакцини в поліклініках на друге щеплення викличуть по телефону, номер якого у пацієнта записав лікар.

Люди, які вакцинувалися в масових центрах вакцинації, отримають другу дозу в тих же центрах , зазначає ZN.ua.

Якщо ж на вакцинацію записував роботодавець, то він організовує і друге щеплення.

При цьому Міністерство уточнює, що кожен, хто отримав першу дозу вакцини, гарантовано отримає другу. Це стосується всіх вакцин, які використовуються в Україні.

У МОЗ підкреслили, що людина вважається повністю вакцинованою тільки після введення другої дози вакцини для вакцин, які вимагають введення двох доз - саме ними вакцинують в Україні.

Друга доза вакцини повинна бути введена через:

  • Comirnaty/Pfizer-BioNTech - 21 день;
  • CoronaVac/Sinovac Biotech - 28 днів;
  • Oxford/AstraZeneca - 12 тижнів.

Раніше повідомлялося, що в Україні для вакцинації в червні є 3,9 млн доз вакцини проти COVID-19. Про це у вівторок, 8 червня, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Він також зазначив, що темпи вакцинації поступово будуть нарощуватися.

"На червень у нас, за розрахунками, на використання тобто 3 млн 900 тисяч вакцин. Тому ми інтенсивно нарощуємо темпи вакцинації, ми вже вийшли на темпи по 50 тисяч в день, але це тільки початок, з кожним днем ​​нарощування вакцинації буде відбуватися все інтенсивніше", - сказав Ляшко.


На эту тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]