У ніч проти 18 серпня у Польщі автобус з українцями зірвався у прірву

|
Версия для печатиВерсия для печати

Жахлива ДТП у Польщі: автобус з українцями зірвався у прірву з 30-метрового схилу

 Генконсул України в Любліні Василь Павлюк розповів "5 каналу" про стан потерілих українців у моторошній аварії в Польщі. Крім того, він уточнив кількість постраждалих. 

"На даний момент у нас працюють чотири консули, я п'ятий. Дякувати Богові, дітки не постраждали, живі. Три особи загинули. Безперечно, це велика трагедія. Ще 20 осіб перебувають разом із дітьми у шпиталі в Перемишлі", – зазначив Павлюк.

Він також додав, що нині поліція проводить слідчі дії з водіями.

"Яка причина аварії – нам поки що не повідомляють. Зараз у шпиталях збираються дані про потерпілих – яка їм потрібна допомога, яке лікування. Львівська туристична фірма вислала додатковий автобус, аби забрати всіх потерпілих і тих з живих, які не потребують лікарської опіки. Їх буде доправлено до України", – повідомив генконсул.

За його словами, нині дипломати збирають всю інформацію про те, чого потребують потерпілі українці, після чого про це повідомлять українську сторону та родичів.

Нагадаємо, у ніч проти 18 серпня у Польщі автобус з українцями зірвався у прірву з 30-метрового схилу. Туристи, серед яких і діти, прямували до Відня подорожувати. Зі слів потерпілих, водій перевищив шкидкість. Нині відомо про трьох загиблих внаслідок ДТП. Наразі відомо, що в автобусі перебували 54 людини, зокрема – багато дітей. Усі вони – українці, що прямували до Відня подорожувати.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com