У Нафтагазі повідомили про підготовку нових претензій до "Газпрому" ще на $17,3 млрд

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виконавчий директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко заявив, що його команда підготувала нові претензії до "Газпрому" на суму 17,3 мільярда доларів.

Про це йдеться у фейсбуці Вітренка у відповідь на повідомлення ЗМІ про його можливу відставку.

"Моя головна відповідальність як виконавчого директора - це відносини з "Газпромом". Власне з ним в грудні минулого року від імені "Нафтогазу" я підписав контракт про транзит із гарантованим доходом 7,2 млрд доларів. Тепер цей контракт потрібно виконувати і робити так, щоб він не зірвався, і щоб Газпром не був звільнений від обов'язку сплатити нам ці 7,2 млрд", - написав він.

"Крім цього, моя команда чітко сформулювала і представила на узгодження спостережній раді "Нафтогазу" додаткові «питання» до "Газпрому" на суму ще 17,3 млрд доларів. У разі узгодження - попереду також багато роботи", - заявив Вітренко.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року "Нафтогаз" і "Газпром" за посередництва представників Європейського союзу домовилися про продовження транзиту газу через територію України. Домовленість включає угоду про врегулювання, що передбачає відкликання всіх арбітражних і судових позовів один проти одного, за якими не прийнято остаточних рішень.

Але вже в січні Вітренко повідомив, що "Нафтогаз" подасть оновлені позови до Росії за активи в окупованому Криму.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com