У Петербурзі затриманим за протестні акції 12 червня в камеру пустили газ, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Затримані на протестній акції 12 червня у Петербурзі заявили, що в 33-му відділенні поліції, де вони провели ніч, в камери пустили газ.

Про це повідомляє російське видання meduza.io, з посиланням на «ОВД-Інфо».

Представники штабу опозиційного политика Олексія Навального у Петербурзі передали журналістам аудіозаписи, на яких про газ розповідають двоє свідків. Ще два очевидці розповіли про газ безпосередньо виданню «ОВД-Інфо».

За словами свідків, поліцейські запустили газ в камеру, де тримали «буйного» затриманого, доставленого у відділення не з мітингу 12 червня. «Зробивши це, поліцейські явно не подумали про те, як працює вентиляція в їх відділі: газ поширився і в інші камери», - розповів один зі свідків, який побажав зберегти анонімність.

Інший очевидець, який також відмовився розкрити своє ім'я, повідомив, що в камері, де він провів ніч, знаходився астматик, якому від газу стало зле. Ще один свідок - Олег Кабатов - розповів «ОВД-Інфо»: «Ми стали всі задихатися. Я в якийсь момент зрозумів, що просто не можу дихати».

У відділення поліції приїхала «швидка», за даними одного із співрозмовників видання, її викликав затриманий, який зумів пронести до камери телефон. Лікарі, за словами очевидців, заявили, що «сюди потрібно привезти десять «швидких», що ви тут влаштували, тут неможливо дихати», перевірили пульс і поїхали».

Пізніше поліція все ж вивела затриманих з камер до актової зали у підвалі. «Там були стільці і дуже запорошені пилом лежанки, на яких було неможливо лежати, тому що вони ребристі, і ми, в основному, ніч провели на стільцях і не спали», - розповів один зі свідків.

Який саме газ було розпорошено у відділенні поліції наразі не з’ясовано. Один з очевидців припустив, що було застосовано перцевий газ.

На несанкціонованій протестній акції у Петербурзі 12 червня були затримані, за даними «ОВД-Інфо», 658 людей, 247 з них провели в поліції одну або дві ночі. «Фонтанка», у свою чергу, повідомляла, що ніч у відділеннях провели більше 400 учасників акції протесту.

«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com