У Польщі на четвертину поменшало заяв про намір працевлаштувати українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова комітету з питань міграції та працевлаштування Польсько-української господарчої палати Павло Кулага звернув увагу на три головні приводи тенденції до зменшення числа заяв, які стосуються працевлаштування громадян України в Польщі.

Про це пише Польське радіо.

«По-перше, 1 січня 2018 року заяви підприємців про намір прийняти на роботу іноземця стали платними, також цю процедуру змінено і видозмінено, що ускладнило торгівлю фіктивними заявами. По-друге, в першій половині минулого року (до 11 червня 2017 року) ще не було безвізового руху для громадян України.

Щоб працювати в Польщі на основі біометричного паспорта, надалі необхідна заява, проте можливість вільно перебувати в Шенгенській зоні сприяє також випадкам нелегального працевлаштування без документів, передусім в інших країнах ЄС. По-третє, популярність Польщі як місця сезонної роботи дещо зменшилася, а українці в першій половині 2018 року часто вибирали, наприклад, Чехію, Угорщину, балтійські та скандинавські країни та Ізраїль», – повідомив Павло Кулага.

Згідно з рапортом польського Міністерства сім’ї, праці і соціальної політики (оприлюдненим 21 вересня), в першій половині 2018 року зареєстровано 692 466 заяв про доручення виконання роботи громадянам України. Це на 212 388 менше, ніж в аналогічний період 2017 року.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]