У разі загострення на морях українська сторона застосує силу - командувач ВМС

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Українські Військово-морські сили готові застосувати силу проти російських сил у разі загострення ситуації в Азовському та Чорному морі.

Про це повідомив командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко у інтерв’ю ВВС.

"Якщо буде якесь загострення, ми застосуємо силу. Якщо вони підуть на жорстку дестабілізацію, будемо адекватно відповідати - супроводжувати свої судна, перебувати у тих районах, де ведеться рибальство й інші види промислу..." – заявив Воронченко.

За його словами, ВМС України навіть малими силами на морі здатні виконувати відповідний перелік завдань.

"Можливі зіткнення. Але ми йдемо відповідно до норм морського права. Так, нас менше, потенціал не такий, але своє завдання будемо виконувати... Другого Криму не буде, ситуація не повториться", - запевнив Воронченко.

Він констатував, що РФ застосовує нові методи гібридної війни. Задачі, які вони ставлять перед собою: безпека проходження Керченською протокою, боротьба з браконьєрством і контрабандою, вільне судноплавство - це все є фейком, зазначив Воронченко. Основні зони уваги - вплив на економіку України, банкрутство наших портів, соціальна дестабілізація у Приазов'ї, а також перешкоджання вільному судноплавству в Азовському морі. "Бердянськ і Маріуполь втратили велику частку прибутку через зупинки суден", - сказав він.

Воронченко вважає, що РФ може піти ще далі у дестабілізації причорноморських областей, щоб вплинути на певні верстви населення, ніби влада України


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com