У Сенаті США пропонують $ 1 млрд для енергонезалежності ЄС від Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

У сенаті конгресу США представлений двопартійний законопроект, основною метою якого є «боротьба з російським впливом і допомога в забезпеченні енергетичної безпеки» країнам Європи.

Його автори - голова підкомітету з зовнішніх зв'язків сенату США по Європі і регіональному співробітництву в галузі безпеки, республіканець Рон Джонсон і член того ж підкомітету, демократ Кріс Мерфі. Повідомлення про ініціативу розміщено на сайті Мерфі, передає РБК.

Проект під назвою «Закон про європейську енергетичну безпеку і диверсифікації», відповідно до прес-релізу, покликаний надати США «нові інструменти для боротьби з згубним впливом Росії, а також посприяти створенню нових економічних можливостей в країні і за кордоном».

Росія, як зазначається в повідомленні, «поряд з хабарництвом, корупцією і пропагандою використовує своє панування на енергетичному ринку, щоб підірвати західні інститути і встановити [в країнах Європи] більш поступливі, податливі уряди, які не зможуть або не захочуть протистояти Росії або її президенту Володимиру Путіну».

У зв'язку з цим сенатори запропонували виділити додатково $ 1 млрд для «стимулювання інвестицій державного та приватного секторів» країни в європейські енергетичні проекти. Це, як вважають Мерфі і Джонсон, разом з «посиленням дипломатичної та технічної підтримки» допоможе диверсифікувати поставки енергії в Європу і «знизити вплив Росії на регіон».

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com