У США комік та музикант сплатили рахунки інших людей напередодні Різдва на $500 тис.

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Сполучених Штатах до Різдва музикант Кід Рок та комік Тайлер Перрі сплатили рахунки інших людей в магазинах на понад 500 тисяч доларів.

Про це повідомляє Голос Америки.

У американських крамницях діє система layaway, яка дозволяє забронювати певну річ і купити її пізніше, коли буде змога заплатити. Її часто використовують на час свят, аби придбати близьким подарунки.

Так Кід Рок своїми коштами заплатив за усі відкладені товари покупців одного з супермаркетів міста Нашвілл. Він витратив на це 85 тисяч доларів — загалом 350 рахунків.

Продавець магазину подякував та сказав, що це «момент гордості для їхнього міста».

Сам Кід зізнався, що просто повторив учинок коміка Тайлера Перрі, який у такий спосіб заплатив за «борги» покупців двох магазинів Walmart у штаті Джорджія на суму 434 тисяч доларів.

«Я наслідував твій приклад і виплатив по боргах покупців у Walmart у Нешвіллі. З Різдвом, і хай Бог тебе благословить», — написав Перрі.

Як зазначає видання, пересічними клієнтами мережі Walmart є представники середнього класу та категорії нижче середнього класу.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com