У США назвуть імена європейських політиків, які сприяли лобізму Манафорта

|
Версия для печатиВерсия для печати

Федеральний суддя США Емі Берман Джексон наказала спеціальному прокурору Роберту Мюллеру до п'ятниці назвати усіх осіб та організації, які буцімто задіяні у лобізмі радника "Партії регіонів" в інтересах уряду України без відповідної реєстрації, як того вимагає законодавство США.

Про це повідомляє видання Politico, передає Голос Америки.

Роберт Мюллер, який розслідує обставини втручання Росії у політичні процеси у США, повинен надати захисту Манафорта імена колишніх європейських політиків, які брали участь у кампанії впливу уряду Януковича у США у минулому та осіб, на чиї свідчення Манафорт буцімто намагався вплинути протягом останніх місяців.

Манафорту висунуто звинувачення в ухилянні від податків у США, порушенні законодавства щодо реєстрації у якості агента іноземного уряду для здійснення відповідної лобістської діяльності. Слідство також заявляє, що він намагався впливати на свідків у своїй справі. Останнє призвело до висунення йому додаткових звинувачень.

 

Рішення судді Емі Берман Джексон у Politico назвали перемогою команди захисників Манафорта. Воно дасть їм змогу підготуватись до суду, який призначений на 17 вересня.

Очікується, що оприлюднення переліку осіб обмежить здатність обвинувачення наводити свідчення осіб за межами списку.

У 2016-му році Манафорт на кілька місяців очолив виборчу кампанію Трампа, але залишив посаду після надання НАБУ американському виданню The New York Times інформації про призначені для Манафорта платежі в Україні
Манафорт тривалий час працював із "Партією Регіонів" в Україні, де буцімто отримував платежі, які не задекларував у США.

Численні оглядачі у США та суддя Т.С. Елліс, який розглядає звинувачення проти Манафорта у штаті Вірджинія, заявляли, що спеціальний прокурор США Мюллер домагається за допомогою тиску схилити Манафорта до свідчень проти президента США.

Мюллера критикують за те, що його розслідування буцімто вийшло за межі відведеного йому мандату і поширилось на розслідування обставин особистого життя президента США, його бізнесу та діяльності спіробітників його виборчого штабу, які не мають очевидного зв'язку із втручанням Росії у вибори в Америці.

Сам Дональд Трамп неодноразово наголошував, що усі звинувачення щодо Манафорта жодним чином не пов'язані із його роботою на кампанію Трампа і стосуються його попередньої роботи в Україні.

Розслідування спецпрокурора Мюллера Трамп регулярно називає "полюванням на відьом", але наголошує, що слідство не виявить жодних порушень з його боку. Трамп заперечує будь-яку "змову" із урядом Росії на виборах президента США.

Американські спецслужби дійшли висновку, що у ході виборів Росія сприяла Дональду Трампу.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com