У США розпочалося розслідування щодо китайської компанії Huawei

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прокуратура США почала розслідування щодо китайського телекомунікаційного гіганта Huawei за підозрою у викраденні комерційної таємниці у його американських партнерів.

Зокрема йдеться про роботизовані пристрої для тестування смартфонів компанії T-Mobile, повідомило у середу, 16 січня, видання The Wall Street Journal, передає DW.COM.

Huawei і департамент юстиції США відмовилися від коментарів щодо повідомлення ЗМІ, пише агенція AFP. Водночас, представник Huawei зазначив, що спір щодо закидів T-Mobile у крадіжці комерційної таємниці було залагоджено між двома компаніями ще у 2017 році. У травні 2017 року компанія T-Mobile за рішенням суду присяжних в місті Сіетлі отримала від Huawei компенсацію у розмірі 4,8 мільйона доларів, нагадує американська газета Seattle Times.

За минулі місяці влада США, побоюючись витоку персональних даних, застерігала інші країни від використання телекомунікаційного обладнання, що поставляється американськими компаніями-партнерами Huawei. Китайський технологічний гігант щоразу спростовував ці звинувачення, вимагаючи від США надати докази.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com