У столиці розпочався об’єднаний “Марш за Київ” проти насильства міста знаглілими забудовниками

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У столиці у суботу, 2 жовтня розпочався об’єднаний “Марш за Київ”, до якого мають долучитися понад 40 громадських організацій та міських ініціатив.

Наразі участь у ньому беруть 1000 активістів, повідомив кореспондент видання Lb.ua.

Марш почався о 14:00 на площі Конституції, біля Верховної Ради. Звідти колони вирушать вулицею Шовковичною до Офісу Президента, а звідти – до КМДА.

О 16:20 під КМДА організатори зачитають вимоги Маршу. Серед них: зупинка забудовного насильства над містом, реформа транспорту та мобільності, повернення Києву самоврядування і районних рад з бюджетом та повноваженнями, чиста воду і повітря та новий Генплан.

“Такі вимоги обрані як компроміс між тим, що системно впливає на місто; тим, чого вимагають місцеві ініціативи і тим, чим найбільше незадоволені жителі. Люди в різних колонах вимагали припинити варварську вирубку дерев і викошування трави, припинити зноси історичних будівель, тротуари без ям і майданчики для вигулу собак, громадські вбиральні і соціальне житло, лавки на вулицях і все те, що зробить місто комфортним”, – йдеться у повідомленні активістів.

Марш є громадянською позапартійною подією, на ньому заборонені будь-які прапори, згадки партій і прізвищ.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]