У суді відмовилися коментувати образливі для українців рішення у справі про збитий Іл-76

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Мелітопольському міськрайонному суді Запорізької області заявили, що коментувати рішення, яким не визнано загибель командира Іл-76 результатом агресії РФ, за відсутності його повного тексту, - передчасно.

Про це ідеться в повідомленні для ЗМІ, опублікованому на порталі Судова влада за повідомленням прес-служби суду.

“Мотиви, з яких суд відхилив надані сторонами докази, мотивована оцінка аргументів, наведених учасниками справи, висновки суду щодо відсутності підстав задоволення заяви та норми права, які застосував суд, будуть викладені в мотивувальній частині повного тексту судового рішення”, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що судове рішення було ухвалено судом 16 квітня 2019 року. У судовому засіданні було проголошено вступну та резолютивну частини рішення відповідно до вимог частини першої ст. 268 ЦПК України. “Після проголошення вступної та резолютивної частин судового рішення судом відповідно до вимог частини шостої статті 268 ЦПК України повідомлено присутніх в судовому засіданні учасників справи про те, що повне рішення буде складено протягом п'яти днів, і сторони зможуть його отримати 22 квітня 2019 року. Також Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області звертає увагу, що право суду на відкладення складення повного тексту рішення передбачено положеннями частини шостої статті 259 ЦПК України”, - інформують у суді.

Крім того, суд нагадує, що вказане судове рішення не набрало законної сили і відповідно до ЦПК України учасники справи мають право на апеляційний перегляд справи.

“Коментування судового рішення за відсутності його повного тексту є передчасним”, - наголошує прес-служба.

Окрім того, в опублікованому повідомленні зазначається, що Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області вважає викладену в деяких ЗМІ інформацію щодо ухваленого рішення “неповною та однобічною, такою, що безпідставно сприяє створенню у суспільстві негативної думки про діяльність суду”.

“Просимо представників ЗМІ при висвітленні інформації щодо діяльності судової влади свідомо ставитись до вимог щодо її об’єктивності та достовірності, дотримуючись Кодексу журналістської етики. Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області є відкритим до співпраці та готовий надати вмотивовані відповіді на запити журналістів (роз’яснення або уточнення щодо справ, які висвітлюються в ЗМІ)”, - ідеться в повідомленні.

Як повідомляося раніше, Мелітопольський міськрайонний суд відмовився визнати наслідком агресії Російської Федерації загибель Олександра Бєлого — командира літака Іл-76, збитого під Луганськом у червні 2014 року.

У рішенні суду міститься лише вступна та резолютивна частина — без мотивувальної, де суд аргументує своє рішення.

Льотчики ЗСУ глибоко обурені вироком судді у справі Іл-76, збитого над Луганськом.

На фото: пам'ятний вінок і меморіальна дошка загиблим воїнам 25-ї повітряно-десантної бригади на Стіні Небесної сотні в Дніпропетровську

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com