У ЦВК сподіваються, що остаточні результати виборів в Україні стануть відомі за 3-5 днів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

"Ми сподіватимемося на краще, і що десь протягом трьох-п’яти днів у більшості територіальних громад результати виборів буде встановлено. Безумовно, буде судове випробування результатів виборів, а на окремі територіальні громади чекає повторне голосування на виборах міських голів", - сказав він в ефірі  одного з телеканалів  у неділю.

За словами Дубовика, зараз органи державного реєстру виборців ще збирають явку з територіальних виборчих комісій, зазначає  Інтерфакс-Україна.

"Зараз триває процес підрахунку голосів. За добу-дві розпочнеться процес встановлення результатів. Сподіваємося, що ми гідно вийдемо з цих випробувань, гідно застосуємо нове виборче законодавство і дамо народу України нову місцеву владу", - наголосив він.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com