У "За майбутнє" - найбільше прогульників, лише 70% депутатів були на всіх засіданнях Ради в листопаді — КВУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

У листопаді всі засідання Верховної Ради відвідали 299 народних депутатів або 70% від складу парламенту.

Про це повідомляє Комітет виборців України у Facebook.

"Комітет виборців проаналізував відвідування народними депутатами України, парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради у листопаді. Всього в листопаді відбулося сім пленарних засідань. Із 423 народних депутатів всі сім засідань відвідали лише 299 депутатів або 70% від складу Ради", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у КВУ, ще 76 депутатів відвідали шість засідань, 12 депутатів – п’ять засідань, 19 депутатів – чотири засідання, 6 депутатів – три засідання, 4 депутати – два засідання, 7 депутатів – одне та нуль засідань.

"Показники відвідування серед фракцій Верховної Ради є такими: "Голос" - в середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 83% депутатів, "Слуга народу" - 80%, "Європейська солідарність" - 69%. Дещо нижчі результати в "Опозиційної платформи – "За життя" – 61% та ВО "Батьківщина" - 57%", - інформують у КВУ.

Найнижчими відносно інших є показники групи "За майбутнє" – в середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 11 із 23 депутатів групи або 52%.

"У листопаді було проведено порівняно невелику кількість пленарних засідань – 7. Для порівняння: в жовтні відбулося 16 засідань, вересні – 14. Однак навіть попри таку незначну кількість, лише 70% депутатів відвідали всі з них. Серед іншого ця ситуація демонструє, що проблема прогульників у Верховній Раді все ще є актуальною і потребує комплексного вирішення", – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

У Комітеті виборців додали, що зазначені дані відповідають електронній реєстрації народних депутатів.

Наступне пленарне засідання Верховної Ради має відбутися 3 грудня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com