У Зеленського нічого не знають про гроші олігархів, які скидалися на боротьбу з ковідом

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Офіс президента не володіє інформацією про 375 млн грн, зібраних на рахунках фондів, залучених до боротьби з поширенням коронавірусу, і інформацією з міжнародного аудиту цих фондів, про який заявляли влітку.

Як повідомив сайт ZN.ua, про це йдеться у відповіді ОП на запит Bihus.info.

Видання нагадує, що мова йде про проєкт ОП по збору коштів, зокрема, від великого бізнесу для боротьби з коронавірусів, який публічно стартував 16 березня 2020.

"Тоді в ОП за столом зібрали олігархів і представників великого бізнесу - Ігоря Коломойського, Ріната Ахметова, Юрія Косюка та ін. Для збору коштів потрібна була благодійна організація, свій менеджмент і рахунки погодився надати одеський фонд "Корпорація монстрів". Втім, вже через місяць "Корпорація монстрів" і ОП припинили співпрацю. Залишки грошей олігархів "Корпорація монстрів" передала фонду "Прайм". фонду, який спеціально для цього оперативно купив бізнесмен, наближений до представників ОП, Борис Баум", - пише Bihus.info.

У травні заступник глави ОП Кирило Тимошенко відзвітував, що Фонд зібрав 374,6 млн гривень, попри публічно озвучену президентом Зеленським потреба на боротьбу з коронавірусів в 12 млрд.

10 серпня на запит Bihus.info щодо використання коштів Фондом в ОП відповіли, що вже тоді почався міжнародний незалежний аудит роботи фондів, які були залучені до боротьби з COVID-19.

"Тоді ж в ОП пообіцяли, що в разі згоди представників всіх фондів - результати аудиту будуть оприлюднені. Зараз же тут повідомляють про відсутність такої інформації в принципі", - пишуть журналісти.

За даними Міністерства фінансів, минулого року з Фонду боротьби з коронавірусною інфекцією витратили 63,7 мільярда гривень, тобто, 89% із закладених до фонду 72 млрд. Водночас більшість коштів фонду витрачається не на медичні закупівлі, а на будівництво доріг.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]