У Зеленського підтвердили наміри об'єднати міністерства культури та спорту

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Заступник керівника Офісу Президента Юрій Костюк підтвердив інформацію про намір президентської команди об'єднати Міністерство культури та Міністерство молоді і спорту в одне відомство – Міністерство гуманітарної політики, яке може очолити керівник телеканалу СТБ та позаштатний радник Президента Володимир Бородянський.

Про це Костюк розповів в інтерв’ю "Громадському".

"Це не безпідставні чутки. Дійсно, робота і думки такі є", – сказав Костюк.

Він вважає основним те, що функціонал міністерств унаслідок об'єднання не зникне. "Всі ті функції, які вони виконували, залишаються", – запевнив Костюк.

Чиновник повідомив, що ОП бере приклад із "британської моделі" ("В Британії і культура, і спорт, і медіа об'єднані в одне міністерство") і "моделі Сінгапуру" ("Там департамент гуманітарної політики. В них стоять чітки завдання, наприклад, щодо кількості громадян, які повинні регулярно відвідувати театр").

Коментуючи переваги Володимира Бородянського, Костюк сказав: "Ми знаємо Володимира, як дуже ефективного і розумного менеджера, який довго займався медіабізнесом. Водночас це людина, яка вміє організовувати процеси і людей навколо себе". 

"Чим зараз займається Володимир Бородянський і в чому ми йому допомагаємо, – ми хочемо створити гуманітарну стратегію держави. Гуманітарна стратегія, де включені сфери культури і мистецтва, тобто кіно, театри, музеї, заповідники, музика, в цілому музична сфера, книги, книговидання, бібліотеки, релігія, так чи інакше освіта як окрема галузь, але вона тісно перетинається з гуманітарною політикою, спорт, молодь, туризм, інформаційна безпека – теж, в принципі, як окрема", – додав чиновник.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com