У Зеленського відзвітували про чергові звільнення в СБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Володимир Зеленський звільнив заступників голови Служби безпеки України Олега Фролова та Владислава Косинського через їх можливу причетність до протиправних діянь під час передвиборної кампанії, а також звільнив з посади начальників управлінь Служби безпеки України в Одеській, Львівській, Вінницькій, Закарпатській та Чернівецькій областях.

Про це повідомив у вівторок заступник глави адміністрації президента України Руслан Рябошапка.

"Були звільнені два заступника голови Служби безпеки України. Це ті люди, які, за нашою інформацією, були причетні до багатьох протиправних діянь, у тому числі відбувалися під час виборчої кампанії. Для них це тільки початок шляху. Я маю на увазі звільнення. Інші речі будуть здійснюватися вже в процесуальному порядку. Мова йде про звільнення двох заступників голови СБУ Фролова Олега Володимировича, а також Косинського Владислава Володимировича", - сказав Рябошапка на брифінгу.

"Прийнято рішення про звільнення п'яти керівників регіональних управлінь Служби безпеки України, які відзначилися, грубо кажучи, в негативному плані в сенсі явища, пов'язаного з контрабандою", - додав він.

Рябошапка уточнив, що Зеленський підписав укази про звільнення начальників Управлінь СБУ в Одеській області Олександра Довженка, у Львівській області Олександра Ткачука, у Вінницькій області Олега Зозулі, в Закарпатській області Володимира Пахнюка і в Чернівецькій області Руслана Сторожука.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com