Учні ліцею Донецька виклали в Мережу відео, де вчитель розповів учням про бандитів «ДНР»

|
Версия для печатиВерсия для печати

В окупованому Донецьку керівник ліцею розповів учням про бандитів «ДНР», після чого учні фактично здали свого вчителя у руки «МГБ ДНР» на підвал.

Як повідомляє Главком, у мережі з'явилося відео, на якому видно як директор донецького ліцею «Колеж» Григорій Штейн розповідає, що він думає про військові формування «ДНР».

Ймовірно, у мережу відеозапис виклав один з учнів Штейна. На записі видно і чутно як Штейн відкрито назвав бандитськими військові формування, які орудують в Донецьку, а їх ватажки навіть на офіційні заходи ходять з озброєною охороною.

Він нагадав учням, що «не ми прийшли забирати чужу землю, а нас прийшли забирати».

У свою чергу учні під час дискусії наводили найвідоміші штампи російської пропаганди як факти.

У мережі звернули увагу на те, що учні фактично здали свого вчителя у руки «МГБ ДНР» на підвал.

Григорій Аркадійович Штейн в 1990 році заснував в Донецьку престижний ліцей "Колеж" і є його директором. Він автор великої кількості наукових і методичних праць. Учні ліцею протягом багатьох років займали призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах.

 

Пізніше стало відомо, що Директор ліцею з Донецька, який став героєм Мережі, заявив про фальсифікацію відео.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com