Угорщина заборонить в’їзд українцям з 15 липня

|
Версия для печатиВерсия для печати

Угорщина вирішила посилити карантин у зв’язку з новими спалахами коронавірусу в країні.

Про це повідомив керівник адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Гергей Гуляш, передає Deutsche Welle.

Обмеження почнуть діяти з 15 липня.

Так, угорські громадяни, які повертаються з країн "жовтої" та "червоної" зон, будуть зобов'язані на кордоні пройти перевірку стану здоров'я.

Крім того, усім особам, які приїжджають в країну, доведеться проходити двотижневу самоізоляцію. Карантину можна уникнути, маючи два негативні тести, зроблені протягом останніх 5 днів.

Обов'язкова самоізоляція також поширюється на іноземців, які прибувають до Угорщини з "жовтої зони". 

Громадяни з країн "червоного списку" до Угорщини потрапити не зможуть. До нього входить, зокрема, й Україна, а також Чорногорія та Албанія.

Обмеження не поширюються на іноземців, які перетинають Угорщину транзитом, а також працівників транспортної галузі та представників бізнесу, які їдуть у відрядження. При в'їзді в країну стан їхнього здоров'я також будуть перевіряти.

Нагадаємо, в травні Угорщина скасувала більшість карантинних обмежень та відкрила кордони з державами ЄС. 29 червня запрацювали всі пункти пропуску на кордоні з Україною.

Станом на 12 липня в країні зафіксовано 4234 випадки COVID-19, від хвороби померли 595 осіб.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com