Україні потрібно використовувати можливість розвитку співробітництва з Китаєм – Павло Клімкін

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У двосторонніх відносинах України та Китаю відкривається «нове вікно», можливості якого Україна повинна використовувати.

Про це у ефірі каналу Live заявив колишній очільник МЗС Павло Клімкін. «Україна фантастично цікава для Китаю. Ми це маємо використати. Політично у цьому немає ніяких проблем. Китай хоче побудувати порт в Україні і приходять з цими ідеями. Вони приходять з ідеями використання нової логістики. Чому китайці не можуть зараз перенести технопарки з Білорусі, де вони прекрасно знають, ці технопарки скоро будуть російськими? Китайці над цим думають. Я вважаю, що нам ці  можливості конче потрібно використати. Тому з Китаєм у нас відкривається нове вікно», - наголосив Павло Клімкін.

Експерти в ході обговорення у студії перспектив розвитку українсько-китайських відносин погодились, що розширення співпраці Китаю та України є вигідним для обох держав.  Наприклад, українські високотехнологічні товари є конкурентними на світових ринках і можуть бути цікавими Китаю. У свою чергу, за словами експертів, Китай міг би будувати в Україні спільні підприємства, бо для Пекіну важливий європейський ринок збуту, а географічне розташування України є вигідним у цьому сенсі.

Також Україна могла б використати інфраструктурні досягнення та потужності Китаю, для реалізації проекту «Велике будівництво», а найсучасніші високотехнологічні досягнення Китайської Народної Республіки для забезпечення власної кібербезпеки. На думку експертів, Китай може надати Україні як технології, так і гроші, у вигляді кредитів, умови отримання яких не такі жорсткі, як у європейських партнерів України чи МВФ. 

Джерело: Интерфакс-Украина


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]