Україна піднялась на 14 позицій у рейтингу якості логістики Світового банку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У рейтингу легкості торговельної логістики, який складає Світовий банку, Україна посіла 66 місце, таким чином піднявшись на 14 позицій з час останнього складання рейтингу у 2016 році.

Про це йдеться на сайті Світового банку, повідомляє Громадське.

Рейтинг ранжирує країни світу за рівнем легкості та доступності проведення міжнародної торгівлі, вимірюючи якість відповідної інфраструктури.

Зокрема, Україна стала однією з найкращих серед країн СНД за рівнем якості логістичної інфраструктури, поступившись місцем лише Естонії та Литві. В той же час, Росія посіла у рейтингу 75 місце.

Згідно з методикою, якість логістики вимірюється за такими базовими критеріями, як умови митного проходження товарів, наявність транспортної інфраструктури (портів, доріг та аеропортів), легкість здійснення міжнародних поставок товарів, якість логістичних послуг та час, необхідний для відправки товарів.

Рейтинг складається раз на 2 роки шляхом розрахунку індексу легкості логістики для кожної зі 160 країн, що входять до рейтингу. Так, згідно з даними Світового банку, за 2 роки Україна найбільше покращила свої показники у сфері митного оформлення та часу здійснення міжнародних поставок.

Найкращою країною за рівнем логістичної інфраструктури у 2018 році стала Німеччина.

Також повідомлялось, що у Глобальному рейтингу інноваційних економік за 2018 рік Україна посіла 43 місце, обігнавши таким чином Росію.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com