Україна посідає 11-те місце за релігійністю серед країн Європи

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна посіла 11-те місце за релігійністю серед 34 країн Європи.

Про це свідчить дослідження, оприлюднене американським дослідницьким центром Pew, передає Радіо Свобода.

За даними центру, 31% населення в Україні є дуже релігійним. Це визначили за загальним показником, до якого входять чотири окремі показники релігійності.

Як показало дослідження:

22% населення України (13-те місце) кажуть, що релігія є дуже важливою в їхньому житті;
35% (9-те) – кажуть, що відвідують релігійні служби щонайменше раз на місяць;
29% (9-те) кажуть, що моляться щодня;
32% (13-те) кажуть, що вірять у Бога з абсолютною впевненістю.

Дослідники вказують, що європейці загалом є менш релігійними, ніж люди в інших частинах світу, зауважує центр Pew. Але, як показав звіт, у межах Європи іноді існують значні відмінності у рівнях релігійності.

Перше місце у рейтингу посіла Румунія (55% населення є дуже релігійним), друге – Вірменія (51%), третє – Грузія (50%). Найменш релігійними виявилися Естонія (7%), Данія (8%) і Чехія (8%).

В Україні на 15 грудня призначений об'єднавчий собор православних церков, на якому буде створено Українську помісну православну церкву, що має стати 15-ю автокефальною церквою світу. Текст томосу про автокефалію і рекомендації щодо статуту майбутньої церкви були затверджені на Священному синоді Вселенського патріархату у Стамбулі, який відбувся 27–29 листопада.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com