Україна створює реєстр шкоди, заподіяної окупацією Росією Криму

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Україна працює над створенням реєстру шкоди, заподіяної державі внаслідок окупацією Росією Криму. Про це йдеться в оприлюдненій у середу, 23 березня, Стратегії деокупації та реінтеграції Криму, повідомляє проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії.

«Україна створює реєстр заподіяної шкоди державі Україна, її громадянам і юридичним особам у зв'язку з збройною агресією Російської Федерації, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією території України», – мовиться у тексті Стратегії.

Згідно з документом, Україна також створює реєстр шкоди, заподіяної в результаті дій Росії, «які призвели до забруднення та іншого негативного впливу на навколишнє середовище на тимчасово окупованій території». У документі наголошується, що Україна організовує і здійснює відповідну позовну діяльність в міжнародних судових установах і арбітражах стосовно відшкодування таких збитків і втрат.

«Україна здійснює заходи щодо збереження культурної спадщини на тимчасово окупованій території, зокрема формує реєстр культурних цінностей і музейних колекцій України на тимчасово окупованій території і реєстр втрачених культурних цінностей», – наголошується в документі.

В цілому Стратегія деокупації та реінтеграції Криму містить 97 пунктів, у яких викладено позицію України і відповідний план дій, зокрема у сфері захисту прав і свобод людини, економічній політиці, соціальній та гуманітарній політиці, екологічній та інформаційній політиці, а також міжнародному співробітництві.

24 березня президент України Володимир Зеленський затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

В Офісі президента вказали, що стратегія дає чіткий сигнал міжнародній спільноті, що Україна послідовна у своїх діях із відновлення територіальної цілісності, порушеної внаслідок нехтування Російською Федерацією своїми міжнародними зобов’язаннями.

Рада національної безпеки й оборони України 11 березня затвердила Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]