Україна залишається однією з найбідніших країн регіону, — Світовий банк

|
Версия для печатиВерсия для печати

За рівнем ВВП на душу населення Україна залишається однією з найбідніших країн регіону, повідомляється в доповіді Світового банку.

Зазначається, що за цим показником країна перебуває на рівні Молдови, Вірменії та Грузії. Рівень бідності в країні все ще вищий, ніж був до кризи 2014-2015 років, пишет «Слово і Діло».

При цьому темпи зниження бідності занадто низькі, щоб громадяни могли вийти на рівень доходів сусідніх європейських країн.

За час кризи економіка України скоротилася на 16 відсотків. У 2016-2017 роках зростання піднялося до рівня 2,4 відсотка, а в 2018 році - вже до 3,3 відсотка.

Як зазначено в доповіді, щоб знизити рівень бідності, «необхідне більш швидке економічне зростання протягом тривалого періоду часу».

За оцінками СБ, за нинішніх темпів економічного розвитку України знадобиться 50-100 років, щоб вийти на рівень розвинених європейських країн. Так, щоб вийти на рівень Німеччини, знадобиться 100 років, а Польщі - 50 років.

Щоб прискорити процес, країні рекомендували продовжувати реформи, розширювати можливості зовнішньої торгівлі і зміцнювати економічні інститути.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com