Українка Оксана Линів стане першою жінкою-диригенткою найпрестижнішого оперного фестивалю світу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Наступного року на всесвітньо відомому Байройтському фестивалі вперше за 145 років його існування диригуватиме жінка - українка Оксана Линів. Вона диригуватиме новою постановкою "Летючого Голландця" на відкритті фестивалю 2021 року.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Оксани Линів.

Як зазначається, про те, що в 2021 за диригентським пультом вперше стоятиме жінка, стало відомо ще на початку минулого сезону.

"Керівниця фестивалю і правнучка композитора Катаріна Вагнер до останнього тримала в таємниці ім’я диригентки як головну оперну інтригу року, яка є революційним прецедентом зламу гендерних стереотипів", - йдеться у повідомленні.

Цього року Байройтський фестиваль, на якому виконують твори німецького композитора 19-го століття Ріхарда Вагнера, вперше в післявоєнній історії скасували через пандемію коронавірусу. Однак наступного року захід має відбутися.

Оксана Линів - українська диригентка родом з Бродів Львівської області. Випускниця Львівського музучилища імені Станіслава Людкевича та Львівської державної музичної академії імені Миколи Лисенка. Перша жінка - головна диригентка Опери та філармонійного оркестру в Ґраці, засновниця та художня керівниця фестивалю LvivMozArt, засновниця та головна диригентка Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU.


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com