Українські спортсмени вибороли 1613 високих нагород у першій половині 2018 року

|
Версия для печатиВерсия для печати

Український спорт вищих досягнень демонструє гарні результати виступів на найбільш престижних офіційних міжнародних змаганнях Європи та світу.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

В першому півріччі цього українські спортсмени з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту здобули 1613 високі нагороди. З них: 643 золоті медалі, 513 - срібні, 457 - бронзові.

"Кожний успішний виступ, кожна здобута нагорода, незалежно від кількості медалей та видів спорту – це одна українська перемога на всіх. Вдячний спортсменам, тренерам, лікарям штатних збірних, команді Мінмолодьспорту, федераціям, НОК України, Спорткомітету, НКСІУ - всім, хто працює на досягнення високих спортивних результатів та гідне представлення України в світі", - Наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

У січні-червні 2018 року спортсмени національної збірної команди  з олімпійських видів спорту взяли участь у 430 міжнародних змаганнях. Зокрема, в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх, шести чемпіонатах світу, тридцяти дев'яти чемпіонатах Європи, трьох Кубках світу та Кубку Європи. Вони вибороли 191 нагороду: 42 золоті, 59 срібних і 90 бронзових медалей.

Національна збірна команда України з неолімпійських видів спорту у першому півріччі 2018 року взяла участь у 126 офіційних міжнародних змаганнях. Було завойовано 1057 нагород різного ґатунку. З них: 464 золотих, 346 срібних, 247 бронзових медалей.

Українські паралімпійці з початку року взяли участь у 58 міжнародних змаганнях, саме, у ХІІ зимових Паралімпійських іграх; 4 чемпіонатах світу, 12 чемпіонатах Європи, 13 Кубках світу, 1 кубку Європи та 27 міжнародних турнірах. Національна паралімпійська збірна команда України виборола 365 високих нагород, з яких - 137 золотих, 108 срібних та 120 бронзових медалей.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com