Українська фабрика ялинкових прикрас робить іграшки для вбивць українських воїнів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас, розташована в Київській області, робила ялинкові іграшки для армії Російської Федерації.

Про це в п’ятницю, 4 грудня, повідомив у фейсбуці екскурсовод Сергій Севченко, пише Новинарня.

Савченко опублікував відео, на якому видно, що одна з працівниць фабрики розписує кулі, де нанесено символіку російського війська.

(Увага! Відео містить ненормативну лексику)

Савченко також розповів, що на підприємстві заборонено робити фото- і відеозйомку. А щодо тих, хто наважується зняти відео, охорона і працівники поводяться агресивно.

“На вході до художнього цеху екскурсовод наполягає, що фото- і відеозйомка заборонені. Тепер я розумію чому. Борони Боже відвідувачеві побачити, що там за прикраси виробляють майстрині. Не доведи небо, це потрапить у Інтернет, тоді викриється стільки цікавого, а разом з тим – небажаного, неафішованого, виявиться, що місце дитячих мрій – це зона дорослих ігор поза честю, гідністю, совістю! І коли раптом ти станеш небажаним свідком такої діяльності фабрики, керівництво і охорона обернуться не чарівними ельфами, а тими, хто будуть затримувати тебе на території, погрожуватимуть “розбити морду”, і обіцятимуть “поговорити так, щоб стало понятно”, – написав Савченко.

За його словами, Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас також має відділи в Тюмені й Москві, російський сайт і російські номери телефонів.

На підтвердження своїх слів він опублікував відповідні скріншоти з російського сайту української фабрики.

Згодом виконувач обов’язків голови правління Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас Павло Гукасов визнав, що підприємство постачає свою продукцію в Російську Федерацію.

“У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів”, – написав Гукасов у фейсбуці в суботу, 5 грудня.

Він поскаржився, що через економічну кризу та карантин знизився потік екскурсій, що поставило питання про подальше існування фабрики.

“Тому розвиток нових проєктів зайняв основний ресурс мого часу і всі замовлення від російської сторони йшли безпосередньо без моєї уваги. Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва цього замовлення. Наразі тираж ліквідовано“, – запевнив він.

Павло Гукасов наголосив, що надалі всі замовлення проходитимуть цензурний та етичний контроль.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com